Kullanım Şartları


Blogrehberiniz.com Kullanım Şartları

 1. Blogrehberiniz.com web sitesi 2019 Yılı Ocak ayında; Recep SATILMIŞ tarafından, tamamen kendi şahsi bilgi ve görüşlerini paylaşmak adına kurulmuştur.
 2. Blogrehberiniz.com alan adı ve web sitesi içeriği telif hakları kapsamında korunmaktadır. Site içerisindeki hiç bir öğe izinsiz ve alıntı yapılmaksızın kopyalanamaz, kullanılamaz ve çoğaltılamaz.
 3. Blogrehberiniz.com web sitesinden alınan tüm içerikler için tüm telif hakları kabul edilmiş sayılır. Yazı içeriklerinin hiçbiri isteğe göre değiştirilemez.
 4. Yazı içerikleri eğer basılı bir alan için kullanılacak ise, Blogrehberiniz.com kaynak olarak gösterilmek zorundadır.
 5. Yazı içerikleri internette kullanılacaksa aşağıdaki linklerin herhangi birinin yazının altına ya da sitenize yerleştirmek zorundasınız.
  Bu yazı Blogrehberiniz.com’dan alınmıştır.
  Kaynak : Blogrehberiniz.com
  Bu şartlara uygun davranmamanız halinde hukuki yollara başvurma hakkımı saklı tutarım.
 6. Blogrehberiniz.com web sitesinde görmüş olduğunuz bilgilerin, dokümanların ve diğer materyallerin kullanılmasından doğabilecek hiç bir sorumluluktan site sahibi ve Blogrehberiniz.com sorumlu tutulamaz.
 7. Blogrehberiniz.com web sitesi içerisinde bulunan ilgili materyaller, ilgili kişiler ya da kurumlar tarafından uygun görülmemesi durumda en kısa süre içerisinde kaldırılacaktır.
 8. Blogrehberiniz.com sitesindeki bağlantılar sizi başka sitelere yönlendirebilir. Blogrehberiniz.com; bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak, hiç bir sorumluluk üstlenmez. Blogrehberiniz.com, bağlantısını verdiğimiz sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir.
 9. Blogrehberiniz.com web sitesine erişiminiz, kullanmanız veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda olabilecek herhangi bir hasar veya bulaşabilecek bir virüsten Blogrehberiniz.com sorumlu tutulamaz
 10. Blogrehberiniz.com Sitesi Bu sayfa ile birlikte Gizlilik Politikası sayfasını da okumanızı öneririm.

Kapalı